Masz pytanie?
Komunikaty

 

INFORMACJA

W zakładce ogłoszenia dostępna jest Uchwała w sprawie odpłatności dziecka w żłobku 

 INFORMACJA

W zakładce ogłoszenia dostępna jest klauzula/
dotycząca ochrony danych osobowych (RODO)

 

Zdrowo i smacznie

Zachęcamy do zapoznania się z poradami dotyczącymi zdrowego żywienia oraz informacjami o tym, w jaki sposób zachęcamy naszych podopiecznych do prawidłowych nawyków żywieniowych.

Bierzemy udział w programie:

Logo programu Zdrowo jemy zdrowo rośniemy

Kontakt

Barankowo
ul. Jana Pawła II 2a
63-604 Baranów

tel.: (62) 741 00 87
kom.: 530 080 889

e-mail: sekretariat@barankowo.com.pl

Zapraszamy
od poniedziałku do piątku
od 6:30 do 16:00

Spełniamy standardy

Aktualności

 • Drzwi otwarte - fot. Barankowo

  Drzwi otwarte w Barankowie

  2016-04-18 13:56

  Chcąc pomóc nowo przyjętym dzieciom zaprzyjaźnić się z Barankowem, z zabawkami i paniami zorganizowaliśmy dwa dni otwarte – 6 i 13 kwietnia. Dzieciom tak się spodobało, że nie chciały wracać do domu. Mamy nadzieję, że 1 września przyjdą do Barankowa z takimi samymi uśmiechami.

 • Wizyta Pielęgniarki i Ratownika - fot. Barankowo

  Wizyta Pielęgniarki i Ratownika w Barankowie

  2016-04-07 08:35

  W naszym Barankowie dzieci poznają różne ciekawe zawody. W środę 6 kwietnia odwiedzili nas Pani Pielęgniarka i Pan Ratownik. Dzieci aktywnie uczestniczyły w zajęciach i z uśmiechem asystowały w ćwiczeniach. Mamy nadzieję, że tacy goście jeszcze nas kiedyś odwiedzą!

 • Śniadanie Wielkanocne - fot. Barankowo

  Śniadanko Wielkanocne

  2016-03-23 13:45

  Już po raz drugi w naszym przedszkolu dzieci wraz z Panią Dyrektor, zaproszonymi gośćmi z Rady Rodziców oraz pracownikami Barankowa mogli wspólnie zasiąść do suto zastawionego stołu wielkanocnego. Wielką niespodzianką było przybycie zajączka z dwoma pomocnikami – Barankiem Dzwoneczkiem i kurczaczkiem. Zapraszamy do galerii!

 • Pierwszy dzień wiosny i urodziny Dzwoneczka - fot. Barankowo

  Pierwszy dzień wiosny w Barankowie i drugie urodziny Baranka Dzwoneczka

  2016-03-21 14:48

  Już po raz drugi w naszym Barankowie świętowaliśmy pierwszy dzień wiosny i urodziny Baranka Dzwoneczka. Baranek przybył do nas z pierwszą oznaką wiosny – żonkilem. Cała uroczystość została zakończona przygotowaniem kolorowego wiosennego dywanu dla Pani Wiosny. Zapraszamy do galerii zdjęć!

 • Palma wielkanocna - fot. Barankowo

  Palma wielkanocna

  2016-03-18 13:52

  Już po raz drugi dzieci z Barankowa zrobiły piękną wielkanocną palmę i w słoneczny poranek, 18 marca, wyruszyliśmy z nią do kościoła p.w. Miłosierdzia Bożego na Muratorze. Nasze dzieło pięknie przyozdobiło prezbiterium. Zapraszamy do oglądania palmy na żywo w kościele.

 • Zajęcia dodatkowe - Kuchcikowo - fot. Barankowo

  Nowe zajęcia dodatkowe - Kuchcikowo!

  2016-03-11 14:25

  W marcu rozpoczęły się nowe zajęcia dodatkowe dla dzieci nazwane Kuchcikowo. W ramach tych zajęć dzieci mogą się poczuć jak prawdziwi mali kucharze i wyczarować coś pysznego. Zapraszamy do oglądania zdjęć w zakładce "Dla Rodziców" - "Zajęcia dodatkowe" - "Kuchcikowo".

 • Teatrzyk z Gimnazjum nr 1 - fot. Barankowo

  Teatrzyk z Gimnazjum nr 1 w Kępnie

  2016-03-08 13:44

  Dnia 24 lutego w naszym Barankowie odwiedziła nas młodzież z Gimnazjum nr 1 w Kępnie, pod opieką p. Moniki Przybył i p. Beaty Cierpik. Młodzi aktorzy zaprezentowali stworzoną przez siebie sztukę teatralną, pt. „Przygody księżniczki Tosi”. Zapraszamy do galerii!

 • Dziki Zachód - Bal karnawałowy - fot. Barankowo

  Dziki zachód w Barankowie - Bal karnawałowy

  2016-02-10 13:45

  W ostatki 9 lutego Barankowo zmieniło się w prawdziwy Dziki Zachód. Wyrosły nam kaktusy, przyjechały konie, a na nich prawdziwi kowboje. Każde z dzieci mogło zobaczyć namiot indiański i usiąść w siodle. Mali przebierańcy mogli też „sitować złoto”, „jeździć konno” i przeciągać linę. Klimat dzikiego zachodu zagościł w naszym Barankowie naprawdę. Zapraszamy do galerii!!!

 • Ferie 2016 - fot. Barankowo

  Ferie 2016

  2016-01-29 13:47

  Tegoroczne ferie zimowe trwały od 18 stycznia do 29 stycznia. Na ten czas w Barankowie zaplanowano  i zrealizowano szereg zajęć, mających na celu zapewnienie kreatywnego i ciekawego spędzania czasu wolnego. Wszyscy świetnie się bawili i na pewno nikomu w Barankowie nie było nudno w ten czas. Zapraszamy do galerii!

 • Wspólna wigilia - fot. Barankowo

  Wigilia w Barankowie

  2015-12-23 08:04

  W naszym Barankowie 22 grudnia odbyła się uroczysta wigilia dla dzieci, pań i przedstawicieli rodziców. Tego dnia wszyscy – duzi i mali, mogli spędzić ze sobą czas przy wspólnym stole. Wigilia wpisała się już w naszą barankową tradycję, która będzie pielęgnowana co roku.

 • Baśń Zimowa - fot. Barankowo

  Baśń Zimowa, czyli dzień babci i dziadka w Barankowie

  2015-12-18 16:23

  W tym roku nietypowo świętowaliśmy dzień babci i dziadka w grudniu. 16 i 17 grudnia w Strażnicy na osiedlu Murator dzieci wystawiły Baśń Zimową. Wśród zimowej scenerii, pięknych strojów i zdolnych małych aktorów dziadkowie spędzili miłe przedpołudnie.  Każda babcia i dziadek podczas przedstawienia otrzymali domowe wypieki oraz kawę, a na koniec ręcznie wykonaną bombkę i całusa od swoich wnuków. Zapraszamy do galerii!

 • Warsztaty świąteczne - fot. Barankowo

  Spotkanie Świąteczne z Rodzicami

  2015-12-10 14:43

  W grudniowe popołudnie dzieci wraz z rodzicami mieli okazję spędzenia wspólnie czasu na spotkaniu świątecznym. W tym czasie zaprezentowali swoje talenty, robiąc piękne stroiki i ozdoby choinkowe.  Było także wspólne kolędowanie i składanie życzeń świątecznych. Zapraszamy do galerii!

 • Święty Mikołaj - fot. Barankowo

  Święty Mikołaj w Barankowie

  2015-12-07 15:09

  Poniedziałek 7 grudnia był to dzień szczególny dla dzieci z Barankowa. W tym dniu odwiedził je wspaniały gość – Święty Mikołaj. Wszystkie dzieci dostały piękne prezenty i obiecały, że będą grzeczne aż do następnych mikołajek. Cały dzień był bardzo radosny i wprowadził nas wszystkich w magiczną atmosferę zbliżających się świąt.

 • Wieczorek andrzejkowy - fot. Barankowo

  Bal Andrzejkowy Rodziców w Chacie Baranowskiej

  2015-12-02 08:45

  28 listopada w Chacie Baranowskiej odbył się bal andrzejkowy, na który przybyło bardzo wielu gości. Był to już drugi bal charytatywny organizowany przez Radę Rodziców z Barankowa. Cały dochód z wieczorku zostanie przeznaczony na potrzeby Barankowa. Bal będzie długo wspominany przez wszystkich. Już czekamy na kolejny!

 • Mój wymarzony dom - fot. Barankowo

  Konkurs Alior Banku pt. „Mój wymarzony dom”

  2015-12-02 08:39

  W listopadzie Alior Bank zorganizował konkurs dla przedszkolaków z wielu przedszkoli pt. „Mój wymarzony dom”. Zadaniem dzieci wraz z rodzicami było wykonanie swojego wymarzonego domu techniką dowolną. Pierwsze miejsce wśród wszystkich przedszkolaków zajął Kuba Świątek z 5-ciolatków, a dwa wyróżnienia przypadły dla Piotrusia Sołtysika  z 2-latków i dla Jasia Marciniaka z 5-ciolatków. Gratulujemy nagrodzonym i dziękujemy za zaangażowanie.

 • Program pt. Bądźmy zdrowi - wiemy, więc działamy!

  2015-11-30 07:45

  24 listopada w grupie 5 latków odbyły się zajęcia podsumowujące projekt „Bądźmy zdrowi – wiemy więc działamy”, na których gościła pani Ewa Marszałek, przedstawicielka Państwowej Inspekcji Sanitarnej w Kępnie. Udział w projekcie miał na celu zwiększenie świadomości dotyczącej wpływu żywienia i aktywności fizycznej na zdrowie oraz ukształtowanie nawyków prozdrowotnych wśród dzieci.

   

 • Urodziny Pluszowego Misia - fot. Barankowo

  Urodziny Pluszowego Misia

  2015-11-26 08:21

  25 listopada w naszym Barankowie uczciliśmy 113 urodziny Pluszowego Misia

 • Dogoterapia - fot. Barankowo

  Tydzień ze zwierzętami - Dogoterapia

  2015-11-20 16:28

  19 listopada na nasze dzieci czekała kolejna niespodzianka. Zaraz po śniadanku w przedszkolu pojawił się piękny wielki pies Niko ze swoimi opiekunkami Panią Natalią i Panią Sabiną.

 • Wizyta weterynarza - fot. Barankowo

  Tydzień ze zwierzętami - Wizyta weterynarza

  2015-11-20 16:25

  Trzeci tydzień listopada przygotował dla dzieci z Barankowa wiele miłych i ciekawych niespodzianek. 

  We wtorek odwiedził nas weterynarz Pan Michał Kulok z przychodni weterynaryjnej z Lisin w towarzystwie sympatycznego pieska o imieniu Bobi. Opowiedział dzieciom o swojej pracy i o zwierzętach którymi się zajmuje.

 • Wycieczka do fabryki bombek - fot. Barankowo

  Wycieczka do fabryki Bombek

  2015-11-20 16:15

  18 listopada nasze 4- i 5-latki wybrały się na wycieczkę, aby odwiedzić magiczne miejsce, gdzie powstają bombki. Odwiedziliśmy „Szklany Świat Bombek” w Krośnicach obok Milicza.