Masz pytanie?
Komunikaty

 

INFORMACJA

W zakładce ogłoszenia dostępna jest Uchwała w sprawie odpłatności dziecka w żłobku 

 INFORMACJA

W zakładce ogłoszenia dostępna jest klauzula/
dotycząca ochrony danych osobowych (RODO)

 

Zdrowo i smacznie

Zachęcamy do zapoznania się z poradami dotyczącymi zdrowego żywienia oraz informacjami o tym, w jaki sposób zachęcamy naszych podopiecznych do prawidłowych nawyków żywieniowych.

Bierzemy udział w programie:

Logo programu Zdrowo jemy zdrowo rośniemy

Kontakt

Barankowo
ul. Jana Pawła II 2a
63-604 Baranów

tel.: (62) 741 00 87
kom.: 530 080 889

e-mail: sekretariat@barankowo.com.pl

Zapraszamy
od poniedziałku do piątku
od 6:30 do 16:00

Spełniamy standardy

Aktualności

 • Wycieczka do Chróścina - fot. Barankowo

  Wycieczka do Chróścina

  2018-09-21 14:39

  W piękny wtorkowy dzień dwie najstarsze grupy z Barankowa odwiedziły Gospodarstwo Agroturystyczne  w Chróścinie. Wycieczka została zorganizowana z okazji przypadającego na dzień 20 września Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka. Po śniadaniu 4 i 5-latki wyruszyły w drogę. Zapraszamy do galerii!

 • Pokaz samolotów- fot. Barankowo

  Pokaz modeli samolotów

  2018-09-13 12:11

  13 września wszystkie dzieci z Barankowa zebrały się na boisku aby powitać gości, którymi byli pasjonaci modelarstwa i podniebnych szaleństw. Pan Łukasz, Pan Rafał oraz Pan Andrzej przygotowali dla nas atrakcje w postaci pokazu modeli samolotów oraz dronów, które szybowały wysoko nad ziemią.

 • Witamy po wakacjach!-fot. Barankowo

  Witamy po wakacjach

  2018-09-11 14:51

  Witamy wszystkie dzieci po wakacjach w Barankowie!

  3 września w murach Barankowa po raz piąty przywitaliśmy nowe dzieci wraz z rodzicami, a także naszych o rok starszych milusińskich.

  Życzymy wszystkim, aby ten rok był jeszcze piękniejszy, pełen nowych doświadczeń oraz przyjaźni!

 • Życzenia

  Wakacyjne życzenia!

  2018-06-25 15:23
 • PODZIĘKOWANIE DLA RODZICÓW

  DZIĘKUJEMY!

  2018-06-25 14:57
 • Pożegnanie 5-latków- fot. Barankowo

  Pożegnanie 5-latków

  2018-06-25 14:45

  W życiu tak bywa, że wszystko co piękne kiedyś się kończy. I właśnie dziś dzieci z najstarszej grupy 5-latków oficjalni pożegnały swoje przedszkole, Panie, koleżanki i kolegów. Po uroczystej mszy św. dzieci zaprezentowały swoje talenty artystyczne mówiąc wiersze, śpiewając piosenki i tańcząc.

 • Zakończenie roku - fot. Barankowo

  Zakończenie roku

  2018-06-25 14:38

  W środę 20.06.2018 roku w Barankowie odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego 2017/2018. Dzieci z grup żłobkowych i przedszkolnych przygotowały krótką część artystyczną, w której piosenką i wierszykiem przywitały nadchodzące wakacje, ale i pożegnały odchodzące do zerówki 5-latki. Każdy maluch otrzymał prezent, który może wykorzystać na wakacjach. Zostały także wręczone nagrody dla najbardziej pilnych czytelników.

  Życzymy wszystkim udanych, słonecznych wakacji!

 • Dni Baranowa 2018 -fot. Barankowo

  Dni Baranowa 2018

  2018-06-11 12:09

  Jak co roku dzieci z naszego przedszkola zaprezentowały swoje talenty na "Dniach Baranowa". Pszczółki wystąpiły do utworu "Taniec Mai". W prawdzie widownia nie była duża ze względu na wczesną porę występu, ale i tak brawa były ogromne. Wodzirej poprosił nas o BIS i dziewczynki drugi raz zatańczyły na baranowskim rynku. Zapraszamy do galerii!

 • Dzienń dziecka - fot.Barankowo

  Dzień Dziecka

  2018-06-06 14:55

  W tym roku w naszym przedszkolu Dzień Dziecka obchodzony był 5 i 6 czerwca. W pierwszym dniu wszystkie dzieci wybrały się na wycieczkę do lodziarni, gdzie każdy mógł wybrać i posmakować różnych smaków. Następnego dnia boisko zamieniło się w dmuchany plac zabaw. Wszystkie zamki wzbudziły ogromny zachwyt wszystkich przedszkolaków. Dzieci wspaniale się bawiły skacząc, brykając i zjeżdżając "z górki na pazurki", po udanych zabawach wszyscy wyruszyli a mały poczęstunek.

 • Festyn na Muratorze - fot. Barankowo

  Festy na Muratorze

  2018-05-28 10:50

  Dzieci z Barankowa, jak co roku, występowały na festynie organizowanym przez Sołectwo Murator. W tym roku festyn z okazji dnia dziecka odbył się 26 maja. Nasze dzieci zatańczyły do piosenek Krasnoludki, Dwóm tańczyć się zachciało.. oraz Hey baby, które okazało się największym hitem! Występ został nagrodzony ogromnymi brawami orz słodką niespodzianką.

 • Dzień Mamt i Taty - fot. barankowo

  Dzień Mamy i Taty

  2018-05-28 09:03

  Jak co roku o tej porze, wszystkie przedszkolaki spieszą do swoich rodziców, by słowem i piosenką wyrazić miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza, a także za mądrość i ojcowski autorytet. Zapraszamy do galerii!

 • Wizyta w bibliotece - fot. Barankowo

  Wizyta w bibliotece

  2018-05-16 08:29

  Z okazji przypadającego w maju Święta Bibliotekarza i Biblioteki dzieci z grupy 5-latków pojechały na zaproszenie pani Edyty Lesiak do biblioteki w Mroczeniu na spotkanie autorskie z panią Agnieszką Urbańską. Zapraszamy do galerii!

 • Zajęcia otwarte - fot. Barankowo

  Zajęcia otwarte w grupie 3-latków

  2018-05-16 08:09

  11 maja w grupie 3-latków odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Dzieci zaprezentowały umiejętności w poznawaniu "Owoców i warzyw". Panie przygotowały dla dzieci teatrzyk "O zdrowym odżywianiu". Maluchy miały na głowach opaski nawiązujące do tematu zajęć. Degustowały owoce i warzywa z zamkniętymi oczami. Zapraszamy do galerii!

 • Zajęcia otwarte - fot. Barankowo

  Zajęcia otwarte w grupie 5-latków

  2018-05-10 07:28

  8 maja w grupie 5-latków odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Po śniadaniu sala przedszkolna zapełniła się po brzegi, a uradowane dzieci z dumą prezentowały swoje zdobyte do tej pory umiejętności. Najwięcej przyjemności sprawiły dzieciom zadania wspólnie wykonywane z rodzicami.

 • Festiwal piosenki - fot. Barankowo

  Festiwal Piosenki u Sióstr Boromeuszek

  2018-04-26 12:22

  26 maja 2018 roku odbył się Festiwal Piosenki zorganizowany przez Przedszkole Sióstr Boromeuszek w Kępnie. W tym roku tematem przewodnim była Ojczyzna. Nasze przedszkole w piosence "Jesteśmy Polką i Polakiem" reprezentowali: Natalia Podyma, Jagoda Małolepsza, Alan Juszczak, Maria Banaszak, Hanna Balcerzak i Weronika Pucała.

 • Dzień Uśmiechu - fot. Barankowo

  Dzień Uśmiechu

  2018-04-25 14:28

  Na pomysł świętowania tego dnia wpadł artysta Harvey Ball, który w 1963 roku stworzył „smiley’a” – słynny znaczek uśmiechniętej buźki na żółtym tle. Z czasem Ball był coraz bardziej zaniepokojony komercjalizacją żółtego znaczka i tym, że ludzie zapomnieli o jego oryginalnym przesłaniu.
  W ten sposób wpadł na pomysł zorganizowania Światowego Dnia Uśmiechu – dnia, w którym wszyscy powinni dużo się uśmiechać i poświęcić większą uwagę dobrym uczynkom.

 • Podróż do Indii - fot. Barankowo

  Magiczna podróż do Indii

  2018-04-20 14:11

  W naszym przedszkolu odbyło się kolejna już nie codzienna wyprawa, tym razem do Indii. Dzieci mogły poznać kulturę tego niezwykłego kraju. Zapraszamy do galerii!

 • Światowy Dzień Czekolady - fot. Barankowo

  Światowy Dzień Czekolady

  2018-04-18 07:03

  We wtorek w naszym przedszkolu każdy łasuch mógł znaleźć coś dla siebie. Po raz pierwszy obchodziliśmy Światowy Dzień Czekolady który dokładnie przypada na 12 kwietnia. Dzieci miały okazję zapoznać się z historią powstania czekolady oraz procesem jej produkcji. Nasze pociechy mogły liczyć na wiele słodkich atrakcji: słodkie konkursy, degustację słodyczy i czekoladowe tańce.

 • Wizyta Mobilnego Planetarium - fot. Barankowo

  Wizyta Mobilnego Planetarium

  2018-04-16 11:11

  Dnia 12 kwietnia 2018 odwiedził nas Pan Daniel - animator Astro Arena prawdziwy pasjonat astronomii, aktywny obserwator zjawisk na niebie. Zapraszamy do galerii!

 • Śniadanko Wielkanocne i odwiedziny zajączka - fot. Barankowo

  Śniadanko Wielkanocne i odwiedziny zajączka

  2018-03-28 13:57

  Już po raz kolejny raz w naszym przedszkolu dzieci wraz ze swoimi paniami oraz  pracownikami Barankowa mogli wspólnie zasiąść do suto zastawionego stołu wielkanocnego. Na stołach gościły potrawy wielkanocne – jajka, kiełbaska, sałatka, wędliny, chlebek i babki, które dzieci zjadały ze smakiem. W tym dniu mogliśmy podziwiać występ starszych kolegów, który wprowadził nas w nastrój świąteczny. Wielką niespodzianką było przybycie Zajączka wraz z jego pomocnikiem Barankiem, którzy biegając po ogrodzie machali i witali się z dziećmi. Podrzucając prezenty pod okna przedszkola wprawiły dzieci w niesamowitą radość i zaskoczenie. Dzień ten upłynął nam bardzo wesoło i już nie możemy się doczekać kolejnych świąt! Zapraszamy do galerii!