Masz pytanie?
Komunikaty

 

INFORMACJA

W zakładce ogłoszenia dostępna jest Uchwała w sprawie odpłatności dziecka w żłobku 

 INFORMACJA

W zakładce ogłoszenia dostępna jest klauzula/
dotycząca ochrony danych osobowych (RODO)

 

Zdrowo i smacznie

Zachęcamy do zapoznania się z poradami dotyczącymi zdrowego żywienia oraz informacjami o tym, w jaki sposób zachęcamy naszych podopiecznych do prawidłowych nawyków żywieniowych.

Bierzemy udział w programie:

Logo programu Zdrowo jemy zdrowo rośniemy

Kontakt

Barankowo
ul. Jana Pawła II 2a
63-604 Baranów

tel.: (62) 741 00 87
kom.: 530 080 889

e-mail: sekretariat@barankowo.com.pl

Zapraszamy
od poniedziałku do piątku
od 6:30 do 16:00

Spełniamy standardy

Witaj przedszkole!

2014-09-01 12:43

1 września był dniem długo wyczekiwanym nie tylko przez pracowników Barankowa ale również i przez same dzieci. Tego dnia przedszkole było otwarte już od 6:30, jako pierwszy jego próg przekroczył Szymon.

Panie powitały go uśmiechem i z radością zaprowadziły do sali gdzie czekało wiele atrakcji i niespodzianek w postaci nowych zabawek. Z każdą minutą sale Barankowa rozbrzmiewały śmiechem i gwarem dziecięcych rozmów. Po wakacyjnej przerwie powrócili bowiem pełni zapału przedszkolacy. Byli tacy dla których przedszkole nie jest nowością tak więc z niecierpliwością oczekiwali na spotkanie z rówieśnikami i paniami, aby radośnie podzielić się wrażeniami z wakacyjnych przygód i wycieczek. Natomiast dzieci, które po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola, uczyniły to ochoczo lub z nieśmiałością, która jednak szybko została pokonana dzięki miłej atmosferze i życzliwości pracowników. Panie oraz starsi koledzy i koleżanki otoczyli ich opieką.

W trosce o dobre samopoczucie naszych podopiecznych jak i ich rodziców w szatni można było poczęstować się cukierkami - Krówkami, których opakowanie zostało specjalnie zaprojektowane z tej okazji. W ramach promocji dostępne były również kubki z logiem i hasłem naszego przedszkola.

Po pełnym wrażeń dniu każdy dzieci odchodziły do domu z uśmiechem, żegnając panie i rówieśników. Wierzymy, że ten rok będzie niezwykle ciekawy w życiu naszych przedszkolaków.

Galeria

Witaj przedszkole! - fot. - Barankowo

Witaj przedszkole! - fot. - Barankowo

Witaj przedszkole! - fot. - Barankowo

Witaj przedszkole! - fot. - Barankowo

Witaj przedszkole! - fot. - Barankowo

Witaj przedszkole! - fot. - Barankowo